Overblog Follow this blog
Edit page Administration Create my blog
/ / /

 


İpekiş Basın Bülteni

Kumaşlar İpekiş’ten, tasarımlar ESMOD öğrencilerinden

Yenilikçi Cumhuriyet markası İpekiş, ESMOD Moda Tasarımı ve Teknikleri Diploma Programı son sınıf öğrencilerinin mezuniyet projeleri kapsamında hazırladıkları koleksiyonlara kumaş sponsoru oldu.


ESMOD Yılsonu Defilesi
ESMOD Yılsonu Defilesi
Türkiye'de 87 yıldır yün kumaş denince akla gelen ilk marka olan İpekiş, 170 yıllık geçmişiyle dünyanın en eski moda okulu ESMOD’un diploma programı 3. sınıf öğrencilerinin koleksiyonlarına kumaş sponsoru oldu. Bu çalışma kapsamında İpekiş, moda tasarım öğrencilerini Nişantaşı’ndaki ofislerinde ağırladı. Uzun incelemelerden sonra hangi kumaş kalitelerini kullanacaklarına karar veren öğrencilere İpekiş yetkilileri kumaş seçiminde yardımcı oldu. 

2010 yılında İstanbul şubesi açılan dünyadaki en eski moda tasarım okulu ESMOD, İstanbul’daki ilk mezunlarını Haziran 2013’te verecek. Bu işbirliği sayesinde genç tasarımcı adaylarının bitirme projeleri hızla devam ediyor. İpekiş kumaşlarıyla hazırlanacak olan tasarımlar, Haziran ayında Fransa Başkonsolosu Herve François MARGO ve eşinin ev sahipliğinde, Fransız Sarayı’nda yapılacak yıl sonu defilesinde sergilenecek. 

Enmoda.com Basın Bülteni

Bu yılın modası peplum elbiseler Enmoda.com’da

Enmoda
Enmoda
Özel kesimi ve bel bölgesindeki fırfırlarıyla her bedendeki kadına şıklık ve zerafet getiren peplum model elbiseler, bu sezon çok moda! Türkiye’nin online moda merkezi Enmoda.com, ilk defa 19. yüzyılda moda literatürüne girip şu sıralar muhteşem bir şekilde geri dönen peplum elbiselerle son moda trendlerini ürün yelpazesine yansıtmaya devam ediyor. 

Ünlü markalara ait peplum elbiseler!

Moda ve kaliteyi en üst noktada buluşturan Enmoda.com, Roman ve Gipsy gibi seçkin moda markalarının yanı sıra ünlü moda tasarımcısı Mehtap Elaidi’nin yönetimindeki tasarım ekibi ile yarattığı Enmoda markasına ait peplum model elbiseler sunarak modaseverlerin yüzünü güldürüyor. Peplum model elbiseler vücudu ince gösterirken, kadınsı kıvrımlar da kazandırdığı için farklı beden tipindeki kadınlar tarafından rahatlıkla tercih edilebiliyor. Moda olanla size yakışanı her zaman bir araya getiren Enmoda.com’u izlemeye devam edin! Jennifer Aniston’dan Kim Kardashian’a kadar şıklığıyla bilinen pek çok Hollywood ünlüsü peplum elbiseleri tercih ediyor. Siz de şık ve romantik fırfırlarla hem sevimli hem de feminen bir hava yakalamak istiyorsanız Enmoda.com’u ziyaret edin.

Share this blog

Repost 0
Published by

Overview

  • : fashionplan's name
  • fashionplan's name
  • : Moda ve Modeller: Moda insanın kendisine yakışanı giymesi mi, yoksa çıkan şeyleri kendisine yakıştırması mı? Ya da giydiklerimiz “bizi” mi yansıtıyor yoksa “olmak istediğimizi” mi? Belki de moda hem bunların hepsi, hem de bunlardan hiçbiri... Bir ortama özgü ortaklaşa yaşama, davranma, düşünme biçimi, yeni olan her şeye bağlanan bir gerçek... Çünkü modanın bulunmadığı bir yerden, etkilemediği bir davranıştan, zaman diliminden ya da toplumdan söz edilemez.
  • Contact

Links