Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog
May 15 2014 5 15 /05 /May /2014 23:46

 

Eğer sihirli kelimeyi (Ruslaşmış İngilizce yazım kombinasyonu pin-up) "pin up" duyunca yavruları hangi görüntü kafanızda görünür? "Retro" tarzı, güzel eşarp ve bir tuhaf stil toplanan inanılmaz bukleler parlak elbiseler .. Eh, tabii, pin-up makyaj! Bir kız yapmak, parlak dudaklar ve sürekli oklar kedi heybetli baygın ve zarif bir görünüm bakmak.

Çağımızda, makyaj klasik özellikleri sadece parlak, ama çok az özünde değişti. Yani, "pin up" tarzında görüntüyü yeniden deneyelim, sana ipuçları ve dersler sadece paylaşmak değil, aynı zamanda umut olacaktır. Eğer bu harika görüntünün oluşturulması için ilham almak yardımcı olur.
Pin Apt Makyaj (Pin-Up Makyaj): retro bir görüntü oluştururken Görüntüler, ipuçları ve öğreticiler
 

Pin Apt Makyaj: Görüntüler

Ben kendi makyaj seçeneği yardımcı olmak için size parlak pin-up görüntüleri küçük bir fotoğraf koleksiyonunu sunacak.
Makyaj Up Pin. Güzel bir göz makyajı nasıl yapılır Turuncu gölgeler ile Dior makyaj Up Pin Makyaj Up Pin. Dersler ve görüntüleri Makyaj Up Pin. Modern Pin Up Makyaj Up Pin. Dersler, retro makyaj Makyaj Up Pin. Dersler ve İpuçları

Pin-Up Makyaj oluşturmayla ilgili ipuçları

 • "Kahramanları" makyaj stili pin-up - Bu, elbette, parlak ruj ve eyeliner . "Kayıp" ana parçalar derhal görüntü berbat (sildim ruj ya da eyeliner potekshie) makyaj, kozmetik ürünlerin dayanıklı çeşit seçmek için iyi. Yaz aylarında özellikle doğrudur.
 • "Doğru" Retro makyaj temel kurallarından biri - bu bile tonu cilt. İsterseniz, kesinlikle güzel bir yüz kontur oluşturmak için bronzlaştırıcı ve vurgulayıcı deneyebilirsiniz, ama yine geleneğine sadık kalmak için bu makyaj, o yüz gölgeler aşırı daha iyi değil. Sonuçta, sizin için dudakları ve gözleri konuşuyor olacak.
 • Kaliteli makyaj (ve sadece arada, "pin up" değil) önemli bir eleman - iyi gelişmiş kaş . Ve tüm yol boşa - kaş tasarımı herhangi bir dikkatsizlik. İlk, kaş şeklini ayarlamak aşırı saç kaldırmak ve yapışmasını Döşeme, ve sonra form oluşturma için uğraşmadı. Çizmek için, konik fırça ve gölge veya kurşun kalem kullanın. Oluşturmak için her gün görüntülerin aksine bir pin-up makyaj normalden daha birkaç kaşları daha koyu ya da parlak yapmak için korkmuyor. Bu klasik resmin modern varyasyonları parlak gözleri ve dudakları çizmek için izin verir.
 • Kullanmak ister allık ? Dediğim gibi, klasik sürümleri makyaj cilt tonu pürüzsüz olmalı ve allık yardımıyla küçük bir allık yeniden yapabilirsiniz. Ama bugünün görüntüleri sık sık bronzlaştırıcı, vurgulayıcı, allık, gölge ve sahte kirpik bir bolluk ile, oldukça aşırı bulundu.
 • Oluşturun okları . (Benim için!) En zor aşamalarından biridir. Küçük noktalar veya çizgiler yapma, bir kalemle taslağını çizmek daha iyi bir başlangıç, ve sonra boyalı "kroki" oklar dikkatle bağlayıcı etrafında kesmek için. Bu durumda, tüm düzensizlikler bile "kroki" ve pürüzsüz değil, aynı zamanda daha canlı ve sürdürülebilir değil sadece olacaktır kendilerini oklar çizim sürecinde düzeltilebilir.
 • Ne gölge ruj seçtiğiniz? Klasik parlak kırmızı bir renk alır. Eğer sarışın eğer Ama, güvenli bir şekilde parlak renklerde pembe ruj deneyebilirsiniz. Esmerler şarap ve erik tonları ile deneyebilirsiniz. Bir dudak kalemi kullanmayı unutmayın. Bu makyaj ilginç önemli bir rol oynar, formları sıraladı. Bu nedenle, dudaklar usulüne uygun bir kalem ile tamamlanmalıdır.
 • Kullanmak ister göz farı ? Klasik makyaj stili pin-up "çıplak" göz kapağı (yani, gölgeler olmadan ve sadece tabanı ile) veya önceden uygulanan kapağı gölge ten renginde veya hafif bir ışıltı / inci.Modern makyaj sürümleri herhangi bir gölge tonları katılabilirler. Ama bu "aşırı" gitmedi, o gözün şeklini vurgulamak mümkün olacak olanları seçmek, ama onu okları engellemek için daha iyi değil (hafif pembe, nyudovye, inci, pişmiş toprak, Taupo, saydam mavi, ve benzeri).

Pin-Up Makyaj. Video Derslikler

Ben bir makyaj "pin up" oluşturmak için bazı videoları görüntülemenizi öneririz. Bazen, bir yüz kere okundu kez daha görmek daha iyidir ;) Ben deneyimli makyaj sanatçıları ve blogcular tavsiye sizin için yararlı görünüyor emin değilim!

Master Class Makyaj Pin Up

Makyaj stili Pin-up girl

Gwen Stefani 'Pin-up' Make-up Eğitimi

Eğer skinTenimde retro tarzı görüntüleri kullanmak ister misiniz? Hiç pin-up mı makyaj?
Sana canım harika bir gün diliyorum! Seni seviyorum ve seni öpmeye! ♥ Moore Moore!

Share this post

Repost 0
Published by fashionplan
write a comment

comments

Overview

 • : fashionplan's name
 • fashionplan's name
 • : Moda ve Modeller: Moda insanın kendisine yakışanı giymesi mi, yoksa çıkan şeyleri kendisine yakıştırması mı? Ya da giydiklerimiz “bizi” mi yansıtıyor yoksa “olmak istediğimizi” mi? Belki de moda hem bunların hepsi, hem de bunlardan hiçbiri... Bir ortama özgü ortaklaşa yaşama, davranma, düşünme biçimi, yeni olan her şeye bağlanan bir gerçek... Çünkü modanın bulunmadığı bir yerden, etkilemediği bir davranıştan, zaman diliminden ya da toplumdan söz edilemez.
 • Contact

Links