Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog
March 12 2014 4 12 /03 /March /2014 18:31
Sen tam olarak aşina olmalıdır yapın: tatilinden önce kendinizi Promise, yeni yılda, bir diyet oturup emin olun ki, düzgün yemek ve 18.00 ‘den sonra yemek yok, ve sonra tüm bu salata ve tatlılar baştan çıkarır ve tatil birkaç gün ince büyümek değil sadece, ve tersi , daha kilo. Bize gerçekçi olalım ve gerçekten nedense tatilinden sonra kilo eğer hala çalışmıyorsa, ince görsel olmaya çalışın. Giyim, ayakkabı ve aksesuarları – bu biz yardımcı olmak için.

 

Doğru yaka seçin

V-şekilli ise yaka şeklinde salma, sizin rakam daha orantılı görünüyordu böylece onların kalça dengeleme, omuz uzanır kesme vücudunuzun orta kısmını ayırır ve görsel ince masif üst yapar.

Raoul  Raoul Camilla Camilla

Doğru şeridi kullanmak

Dikey çizgili uzun bir ince silueti yanılsaması yaratır ki, yatay yönlendirmek yerine, görünüm tepeden geliyor ve alt makyaj.

Topshop Topshop Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez

Wraparound elbise – en iyi arkadaşınız

Her zaman güzel vurguluyor görsel ince şekil ve gövde ortasında geçen bir satır, keser: bağcıklı elbise burada dikey çubuklar, şerit tek olarak aynı prensiple çalışır büyük göğüsler .

Giambattista Valli Giambattista Valli Diane von FurstenbergDiane von Furstenberg

Ayakkabı uyum içinde olmalıdır

Lütfen tayt renk ayakkabılar her zaman görsel olarak uzun bacaklara yapar, böylece cildinizi ve kış maç nötr tonları tercih yaz ayakkabı ve sandalet vermek – siyah tayt ile koyu ayakkabılar. Pantolon ve ayakkabı  aynı renkteki aynı zamanda bacak uzatılır sürekli bir çizgi meydana getirir.

Pollini Pollini Lucy Choi Lucy Choi

Kemer unutma

Zamanlama belinizi vurgular, ama aynı zamanda şeyler sadece size dikilmiştir hissi yaratarak, bir şekil üzerinde giysi “koymak” için yardımcı olur sadece. İsterseniz kayış Eğer ince, koyu renk, dar ve orta geniş değil modelini tercih ettiniz.

McQ Alexander McQueen McQ Alexander McQueenParçalar Parçalar

Size yardım etmek için “Tricky” elbise

Zıt uçlar elbiseler genellikle farklı bir renk yerleştirilmesi yoluyla yanal olarak ondan parçacıklar “dilimleme” gibi, rakamın, bir renk merkezi bir kısım izole edilmiştir. Etkisi büyülü: herkes ince ve tonda görebilirsiniz.

YAS  YAS Antonio Berardi  Antonio Berardi

Tek renk Toplam bakmak her zaman yapar

Üst ve alt aynı renkte siluet uzatma, tek bir dikey çizgi oluşturmak. , Parlak sütun haline topluluk ortasında tutmak için her zaman kısa kesilmiş olmuştur – bu yan dart, Bask veya üst bir ceket olabilir tulum  belinde bir kemer ile.

Greylin Greylin BCBG Max Azria BCBG Max Azria

Kollu Japon gizli

Teknenin şeklinde bir kesme gibi Japon kimonosunun şekilde hortumlar, daha geniş omuz ve bunlarla uyumlu kalça olun. Ama stilleri dikkat elbiseler ve bir tunik ya da gecelik entari benzer kimono kollu üstler – bu her şeyi okur denge için ayrı bir bel var olması önemlidir.

Tost Tost Vionnet Vionnet

Bunun yerine dar kot – kot alevlendi

Alevlendi kot modası ve sıkı sıska yorgun olanlar, ama onların kot uzun boylu ve ince görünmek isteyenler için değil, sadece iyi bir haber olacaktır. Geniş alt ve dar üst, kot alevlendi  mükemmel oranlarda ince rakam oluşturun.

Victoria Secret Victoria Secret Victoria Beckham DenimVictoria Beckham Denim

Mücevherat da değere sahip

Kolye ile uzun zincirler V yakalı üstleri gibi aynı prensiple çalışır: onlar görsel şekil çizilmiş ve uyum büyülü bir yanılsama verir dik üzerinde gözleri slayt yapmak.

Alexis Bittar  Alexis Bittar River IslandRiver Island

Ve görsel uyum için alımı ne tür kullanıyorsunuz? Yorumların diğer okurlarımızla küçük sırlarını paylaşmak!

materyal wmj.ru

Share this post

Repost 0
Published by fashionplan
write a comment

comments

Overview

  • : fashionplan's name
  • fashionplan's name
  • : Moda ve Modeller: Moda insanın kendisine yakışanı giymesi mi, yoksa çıkan şeyleri kendisine yakıştırması mı? Ya da giydiklerimiz “bizi” mi yansıtıyor yoksa “olmak istediğimizi” mi? Belki de moda hem bunların hepsi, hem de bunlardan hiçbiri... Bir ortama özgü ortaklaşa yaşama, davranma, düşünme biçimi, yeni olan her şeye bağlanan bir gerçek... Çünkü modanın bulunmadığı bir yerden, etkilemediği bir davranıştan, zaman diliminden ya da toplumdan söz edilemez.
  • Contact

Links