Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog
May 1 2017 2 01 /05 /May /2017 07:27

                   

               
         ''Barış Kültürümüz Olsun''           Tasarımcı Suzanne Lee, giysi yapmak için kumaş ya da bitkisel deri gibi kullanılabilen "Kombu Çayı" bazlı malzemeyi yetiştirmeye ilişkin deneyimlerini paylaşıyor. Süreç büyüleyici, sonuç göz alıcı (küçük bir kusuru olmakla birlikte...) ve potansiyeli gerçekten nefes kesici.        LULİ FAMA
Lourdes "Luli" Hanimian Luli Fama arkasındaki tasarımcısı. Luli moda sektöründe bir tasarımcı olmak için güçlü bir istek vardı. Miami ilham Luli büyüyen ve mayo ilgisini yetiştirmek yardımcı oldu. Luli kardeşi-in-law, Augusto Hanimian ile Luli Fama başladı. Her ikisi de 1990'lı yılların başında Augusto teyzesi {bir mayo tasarımcısı} için çalışıyordu. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca, Luli ve Augusto moda ve mayo sektörüne deneyim ve erişim kazanacaktır. 1993 yılında, bir genç çizgi olduğu, Kapak Stil başladı. Daha sonra 2003 yılında, Luli Fama Swim başladı. Luli ve Augusto çok Küba ilham edildi. Bunlar parlak renkler ve için Küba sahne ve Karayipler plajlar dayalı sesleri seçti Luli Fama hattı. Sonra kendi gibi fırfır gibi ayrıntıları, kristaller, ve dantel ekleyerek, çevrelerindeki çiçek ve yaban hayattan alarak. Daha sonra Luli ve Augusto üzerinde Luli Fama mayo hattına daha canlı baskılar ve ışıltılı metalik ekleyerek, South Beach gece hayatı ilham olacaktır. Adı Luli Fama Lourdes 'takma adı olan "Luli" ve şöhret, Fama için İspanyol kelimesinden gelir.Luli, diyor "Ben her zaman ünlü olmak istedim benim arkadaşlar arasında bir şaka olduğunu, bu yüzden Luli Fama hat için mükemmel bir isim olacağını düşündüm." Bugün bir Luli bu acheieved olduğunu söyleyebiliriz. Onun mayo dünya çapında birçok ünlü ve moda dergilerinde lekeli olabilir. Luli onu başarının anahtarı ona müşteri anlar olduğunu düşünüyor. "Herkese her şeyi olamaz. Bir niş var ve mümkün olan en yüksek kalitede bir görünüm sağlayarak tüketici sadık kalmak zorunda. " Luli Fama onların cesur desenleri ve son derece gurur kesim tanınır. Marka kendine özgü bir görünüm yaratmak için renk ve desen bir karışımı içerir. Her Luli Fama mayo vücuda rahat sığacak şekilde el yapımıdır. Şirket sadece en kaliteli malzeme kullanan ve her zaman her yerde destek sunar. Luli Fama ayrıca bikini altları için kapsama sunar, böylece istediğiniz kadar mütevazı ya da cesur olabilir. Bikini üstleri de geniş bir yelpazede gelir. Yular başında, bir omuz mayo, bandeaus ve üçgen üstleri dahil. Luli Fama tek parça bikini onun 'kesip yan ve ileri moda baskılar ile rezil olmuştur. Hepsi Luli Fama teklifler değil. Luli Fama Mayo sadece artık mayo değildir. Sen tunikler, tulum ve bir gece için bir plaj gün götürecektir kapak up bulabilirsiniz.
 
 

 

 

Share this post

Repost 0

comments

Overview

  • : fashionplan's name
  • fashionplan's name
  • : Moda ve Modeller: Moda insanın kendisine yakışanı giymesi mi, yoksa çıkan şeyleri kendisine yakıştırması mı? Ya da giydiklerimiz “bizi” mi yansıtıyor yoksa “olmak istediğimizi” mi? Belki de moda hem bunların hepsi, hem de bunlardan hiçbiri... Bir ortama özgü ortaklaşa yaşama, davranma, düşünme biçimi, yeni olan her şeye bağlanan bir gerçek... Çünkü modanın bulunmadığı bir yerden, etkilemediği bir davranıştan, zaman diliminden ya da toplumdan söz edilemez.
  • Contact

Links