Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog
July 21 2015 3 21 /07 /July /2015 22:09

Renkli elbiseleri kombinleyebilmek hanımları epey zorlamaktadır. Siyah elbiselerin kolaylığından sıkılan hanımlar renkli elbiseler giymek istediklerinde aksesuar ve ayakkabı kombinlerinde epeyce zorlanmaktadırlar. Her kadının dolabında 3-4 adet siyah elbise bulmak mümkündür. Ancak artık devir değişti. Klasik tarzlardan sıyrılıp, çağa ayak uydurarak renkleri de dolaplarınıza katmanız size canlılık verecektir.

Renkli elbiselerin kombinlenmesinde aslında çok da efor sarf etmeye gerek yoktur. Eğer elbiseniz tek renk halinde ise işiniz daha kolay olacaktır. Tek renk elbiselerde çok desenli aksesuarların kullanılması her zaman daha dinamik etkiler bırakacaktır. 

 

Nar Çiçeği Elbise Modelleri
Nar Çiçeği Elbise Modelleri
Önü Kısa Arkası Uzun Nar Çiçeği Elbise
Önü Kısa Arkası Uzun Nar Çiçeği Elbise
Mini Elbise
Mini Elbise
Günlük Elbise Modeli
Günlük Elbise Modeli
Abiye Nar Çiçeği Elbise
Abiye Nar Çiçeği Elbise

Renkler Ruh Halini Etkiliyor

Yapılan araştırmalara göre giyilen elbiselerin rengi giyildiği günkü ruh hallerini etkilemektedir. Mavi ve kırmızının tonları ise giyen kişiye enerji vermekte stresi mümkün olduğunca uzak tutmaktadır. Işık yansımalarını desteklediğinden ve siyah gibi tüm renkleri soğurmadığından böyle etki bıraktığını söyleyen uzmanlar renkli giyinmeyi şiddetle önermekteler.

Tüllü Elbise Modeli
Tüllü Elbise Modeli
Salaş Elbise Modeli
Salaş Elbise Modeli
Straplez Elbise Modeli
Straplez Elbise Modeli
Pileli Nar Çiçeği Elbise
Pileli Nar Çiçeği Elbise
Nar Çiçeği Elbise Kombini
Nar Çiçeği Elbise Kombini
Tesettür Nar Çiçeği Elbise
Tesettür Nar Çiçeğ

Share this post

Repost 0
Published by fashionplan - in nar-çiçeği uzun-elbiseler
write a comment

comments

Overview

  • : fashionplan's name
  • fashionplan's name
  • : Moda ve Modeller: Moda insanın kendisine yakışanı giymesi mi, yoksa çıkan şeyleri kendisine yakıştırması mı? Ya da giydiklerimiz “bizi” mi yansıtıyor yoksa “olmak istediğimizi” mi? Belki de moda hem bunların hepsi, hem de bunlardan hiçbiri... Bir ortama özgü ortaklaşa yaşama, davranma, düşünme biçimi, yeni olan her şeye bağlanan bir gerçek... Çünkü modanın bulunmadığı bir yerden, etkilemediği bir davranıştan, zaman diliminden ya da toplumdan söz edilemez.
  • Contact

Links