Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog
July 21 2015 3 21 /07 /July /2015 22:13

En çok enerji veren ve tam bir yaz rengi olan narçiçeği bu yaz da tüm modacıların gözdesi olmuş durumda. Narçiçeği renkteki elbiseleri neredeyse tüm vitrinlerde görmek mümkün. Minisinden uzununa çeşit çeşit modelleri ile kullanıcılara sunulan narçiçeği elbiselerini kombinlerken birkaç noktaya dikkat ettiğinizde rengin etkisini en yüksek verimle almanız mümkün olacaktır.

  • Giyeceğiniz narçiçeği elbise eğer uzun ise mümkün olduğunca az topuklu bir ayakkabı ile kombinlemelisiniz. Seçeceğiniz ayakkabının narçiçeği kadar vurucu olmayan mat pudra ya da beyaz tonlarda olması harika bir etki bırakacaktır. Saçlarınız uzun ise ayakkabınız ile aynı renkte bir toka ile topuz yaptığınızda boyunuz da daha uzun görünecektir.
  • Eğer narçiçeği elbiseniz mini boylarda olacak ise topuklu ayakkabı tercih etmeniz harika bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Seçeceğiniz ayakkabının içinde narçiçeği renk geçmek koşulu ile desenli bir ayakkabı olursa görüntünüz mükemmel olacaktır.
  • Her türlü narçiçeği elbise kombinlerinde saç ve makyajınızı mümkün olduğu kadar minimal tutmalısınız. Göze çarpan bir renk olan narçiçeği elbise üzerine yine dikkat çeken bir makyaj yapılırsa istenmeyen bir görüntü ortaya çıkacaktır. Takılarınızı minimal modellerden seçerken ayakkabı ve çantanızın metal detayları ile aynı renkte olmasına özen gösterirseniz moda gurularına taş çıkartacak güzelliğe ulaşacaksınızdır.
Dar Kesim Nar Çiçeği Elbise
Dar Kesim Nar Çiçeği Elbise
Kolsuz Dar Mini Elbise Nar Çiçeği
Kolsuz Dar Mini Elbise Nar Çiçeği
Şifon Uzun Kolsuz Elbise Nar Çiçeği
Şifon Uzun Kolsuz Elbise Nar Çiçeği
Fisko Dantel Detaylı Nar Çiçeği
Fisko Dantel Detaylı Nar Çiçeği

Share this post

Repost 0
Published by fashionplan - in enerjik nar-çiçeği
write a comment

comments

Overview

  • : fashionplan's name
  • fashionplan's name
  • : Moda ve Modeller: Moda insanın kendisine yakışanı giymesi mi, yoksa çıkan şeyleri kendisine yakıştırması mı? Ya da giydiklerimiz “bizi” mi yansıtıyor yoksa “olmak istediğimizi” mi? Belki de moda hem bunların hepsi, hem de bunlardan hiçbiri... Bir ortama özgü ortaklaşa yaşama, davranma, düşünme biçimi, yeni olan her şeye bağlanan bir gerçek... Çünkü modanın bulunmadığı bir yerden, etkilemediği bir davranıştan, zaman diliminden ya da toplumdan söz edilemez.
  • Contact

Links